U Rabiańskich

Opinie


Autor / data: Jan Kowalski | 2016-01-12
Treść komentarza:Polecam!

Autor / data: Sławek W. | 2018-02-21
Treść komentarza:Dom położony w środkowej części Białki, w miarę blisko do Kotelnicy i różnych karczm. Po drugiej stronie ulicy Supermarket i wypożyczalnia z dobrym sprzętem (dostaliśmy zniżkę). Komfortowy pokoik z łazienką. Ceny przystępne jak na ferie (sauna, bilard bezpłatnie) Smaczne śniadania. Mili i pomocni gospodarze :) POLECAM !

Autor / data: Joanna Sz | 2019-03-07
Treść komentarza:Dom położony przy samym przystanku skibusa - nie trzeba jeździć autem. Gospodarze bardzo sympatyczni ,porę obiadu można ustalić na dogodną godz.Pokój mieliśmy nieduży ale było to co potrzebne, -tv plazma, szafa,wieszaki na kurtki, lampka nocna przy łóżku, a poza tym sauna ,jakuzi,bilard, tenis i dobre obiadki i to wszystko w rozsądnej cenie -czego chcieć więcej? Ja chętnie tam wrócę.

Autor / data: Zhanar Tabeyeva | 2019-11-14
Treść komentarza:Witam, Mamy zamiar byc w Bialce Tatrzanskiej w Lutym, dokladnie 19ego do 24 ego Lutego. Szukamy kwatery, apartementy dla rodziny 5 osob, 2 dorosli i 3 dzieci w wieku 8, 11 i 13 lat. Czy maja panstwa jakis wolne aparamenty? i ile koszuje nocleg? Dziekuje z gory, Zhanar


  Dodaj swój komentarz

Kod:

1fb78

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: